Czas realizacji zamówień

Termin wysyłki.

Wszystkie standardowe zamówienia wysyłane są w 90% dnia następnego, maksymalnie do 3 dni. Termin nadania zamówień opłaconych z góry liczony jest od chwili zaksięgowania środków na naszym koncie bankowym, termin nadania zamówienia płatnego przy odbiorze liczony jest z chwilą jego złożenia w systemie sklepu. W wyjątkowych sytuacjach oraz w razie nietypowych zamówień czas realizacji zamówienia może wydłużyć się do 7-10 dni o czym klient zostanie powiadomiony mailem lub telefonicznie.

 

Czas dostawy.

Czas dostawy jest zależny od wybranej formy dostawy oraz wybranej spedycji. Dostawa zamówień nadanych za pośrednictwem poczty polskiej odbywa się w ciągu 3-4 dni od dnia wysyłki dla przesyłek ekonomicznych oraz 1-2 dni dla przesyłek priorytetowych. Dostawa zamówień nadanych za pośrednictwem spedycji kurierem InPost w 95% zostanie zrealizowana następnego dnia po nadaniu. Dostawa przesyłek nadanych za pośrednictwem InPost Paczkomaty realizowana jest w 1-2 dni.

Wszystkie podane terminy dotyczą wyłącznie dni roboczych. Nie obejmują sobót, niedziel, świąt kościelnych i państwowych.

Kontakt

     605 310 220

  info@tdsmeter.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl