Regulamin
NIE PROWADZIMY SPRZEDAŻY W OBROCIE JEDNOSTRONNIE PROFESJONALNYM (KONSUMENCKIM).
 
Ceny.
1. Podane ceny mają charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art.66 § 1 Kodeksu Cywilnego.
2. Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto i zawierają podatek vat w wysokości 23%.
3. Ceny produktów nie zawierają kosztów dostawy.
 
Rabaty.
4. W zależności od wartości zakupów udzielamy od podanych w sklepie cen indywidualnych rabatów: stałych lub jednorazowych. Rabaty stały i jednorazowy nie łączą się.
5. Stały rabat jest przypisany do konta klienta i pozostaje aktywny przez okres 12 miesięcy od daty dokonania ostatnich zakupów. Po 12 miesięcznym okresie braku aktywności rabat zostaje anulowany. 
6. Warunkiem uzyskania stałego rabatu jest złożenie i zrealizowanie minimum jednego zamówienia o wartości powyżej 6000 zł. brutto. 
7. Warunkiem podjęcia negocjacji w sprawie udzielenia rabatu jednorazowego jest złożenie zapotrzebowania na minimum 100 sztuk jednej pozycji z asortymentu sklepu. 
 
Płatność.
8. Podstawową formą płatności za zamówiony towar jest płatność z góry, przelewem na konto sklepu.
9. Możliwy jest wybór formy płatności przy odbiorze osobistym lub przy odbiorze przesyłki za pobraniem, ta forma płatności związana jest z koniecznością podania kontaktu telefonicznego.
10. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Blue Media S.A.
 
Realizacja zamówienia.
11. Sklep TDSMeter.pl realizuje zamówienia tylko i wyłącznie dla podmiotów gospodarczych.
12. Warunkiem przyjęcia zamówienia do realizacji jest podanie aktualnego, zgodnego z rzeczywistością numeru NIP i REGON oraz oświadczenie kupującego, że dokonany zakup związany jest bezpośrednio z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą.
13. Zamówienia zawierające błędny numer NIP, REGON lub numer telefonu nie będą realizowane.
14. Minimalna wartość zamówienia realizowanego przez sklep wynosi 20 zł. bez kosztów wysyłki.
15. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 10 dni roboczych od daty jego złożenia i potwierdzenia lub opłacenia. Realizacja bieżących zamówień nie przekracza 48 godzin (dwa dni robocze).
16. Do każdego zamówienia obligatoryjnie wystawiane są faktury VAT. W tym celu konieczne jest podanie w formularzu zamówienia wszystkich, kompletnych i zgodnych z rzeczywistością danych niezbędnych do wystawienia faktury. 
17. Sklep TDSMeter.pl zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji każdego zamówienia bez podania przyczyny.
 
Gwarancja.
18. Standardowa gwarancja na każdy zakupiony w sklepie towar za wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych, wkładów i mediów filtracyjnych, wynosi 12 miesięcy od daty zakupu na fakturze. Na drodze indywidualnych negocjacji możliwe jest udzielenie dłuższego okresu gwarancji.
 
Reklamacje.
19. Reklamacje towaru przyjmowane są tylko i wyłącznie drogą korespondencyjną, dostawa odbywa się zawsze na koszt i ryzyko klienta składającego reklamację.
20. Koszt dostawy reklamowanego przedmiotu zawsze obciąża klienta, niezależnie od wyniku podjętej decyzji reklamacyjnej, także dla reklamacji rozpatrzonych pozytywnie na korzyść klienta.
21. Koszt przesyłki zwrotnej z reklamowanym przedmiotem obciąża sklep TDSMeter.pl tylko w przypadku reklamacji rozpatrzonej na korzyść klienta. W pozostałych sytuacjach koszt przesyłki zwrotnej obciąża składającego reklamację.
22. Standardowy czas rozpatrzenia reklamacji wynosi 15 dni roboczych (3 tygodnie). W przypadku konieczności sprowadzenia części do naprawy lub braku towaru na wymianę czas ten może się wydłużyć o czym klient zostanie niezwłocznie poinformowany.
23. Adres do składania reklamacji: TDSMeter.pl, ul. Jana III Sobieskiego 42, 05-530 Góra Kalwaria. Adres ten jest także dostępny na końcu niniejszego regulaminu.
24. Przesyłka z reklamowanym produktem musi dodatkowo zawierać:
- oryginał lub kopię dowodu sprzedaży lub informację o numerze faktury sprzedaży 
- dokładny opis wady
- dane korespondencyjne i kontaktowe klienta 
25. Decyzję o sposobie załatwienia reklamacji (zwrot pieniędzy, wymiana towaru na nowy, naprawa uszkodzenia, inne) podejmuje sklep TDSMeter.pl bez udziału klienta.
26. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych w trakcie transportu będą uwzględniane jedynie w przypadku sprawdzenia przez klienta zawartości przesyłki w chwili jej odbioru. Podstawowym warunkiem pozytywnego rozpatrzenia tego typu reklamacji jest przesłanie wraz z towarem na adres sklepu protokołu reklamacyjnego spedytora spisanego w obecności dostarczyciela przesyłki. Pozostałe reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych będą rozpatrywane odmownie.
 
Odstąpienie od umowy.
27. Odstąpienie od umowy możliwe jest jedynie w przypadku wcześniejszego uzgodnienia takiej możliwości lub na drodze indywidualnych negocjacji i dotyczy tylko przedmiotów nowych, nieużywanych, kompletnych i w oryginalnych opakowaniach.
28. Przy jednostkowych zakupach klienta detalicznego sklep nie przewiduje możliwości odstąpienia od umowy zakupu bez istotnej przyczyny.
29. Zwrot należy odesłać za pośrednictwem dowolnej spedycji odpowiadającej właściwościom zwracanego towaru (poczta, kurier). Koszty odesłania zwracanego towaru zawsze ponosi klient.
30. Zwrot należności nastąpi niezwłocznie po otrzymaniu zwracanego towaru. Warunkiem wypłacenia należności jest pozytywna ocena zwracanego towaru pod kątem jego przydatności do dalszej odsprzedaży.
31. Należność za zwracany towar zostanie przesłana w taki sam sposób w jaki dokonana została zapłata. W wyjątkowych sytuacjach, na wyraźną prośbę klienta i jeżeli nie będzie powodowało to po stronie sklepu TDSMeter.pl nadmiernych obciążeń, możliwa jest zmiana sposobu dokonania zwrotu.
 
Ochrona danych osobowych.
32. Zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe wszystkich naszych klientów są przechowywane tylko w bazie danych sklepu TDSMeter.pl.
33. Dane osobowe gromadzone są na potrzeby sklepu i służą tylko i wyłącznie do realizacji zamówienia (przekazanie firmie spedycyjnej) oraz na potrzeby prowadzenia ewidencji księgowej.
34. Każdy klient ma prawo wglądu do swoich danych, poprawiania tych danych oraz żądania ich usunięcia, które należy zgłosić pisemnie lub listem e-mail .
  
Wszelkie pytania i uwagi odnośnie sklepu TDSMeter.pl prosimy kierować na adres e-mail: info@tdsmeter.pl
 
Właścicielem sklepu TDSMeter.pl jest firma:
Jacek Maurycy Olewiński, nip: 893-117-78-68, regon: 911273655
z siedzibą:
05-530 Góra Kalwaria, ul. Jana III Sobieskiego 42
powyższy adres jest właściwy do przesyłania wszelkiej korespondencji listownej.
Kontakt

     605 310 220

  info@tdsmeter.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl