Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Sonda wymienna do miernika pH-200

Części zamienne
209.9
PLN
Sonda wymienna do miernika pH-200
Sonda wymienna do miernika pH-200
out_of_stock
Dostępność:
spodziewana dostawa
Cena: 209,90 zł
Cena netto: 170,65 zł
sztuk

Wymienna sonda odczynu ph i temperatury do miernika PH200. Bardzo prosta wymiana w 10 sekund polega na odkręceniu w mierniku pierścienia mocującego, odczepieniu zużytej sondy i podłączeniu oraz dokręceniu nowej. Sonda zawiera zatyczkę, o-ring uszczelniający, gąbkę z płynem konserwującym i jest hermetycznie zamknięta. W komplecie suchy bufor pH7. Sonda po zainstalowaniu wymaga kalibracji. Trwałość sondy nie jest w żaden sposób ograniczona. 

Sonda miernika pH może ulegać zużyciu w wyniku nieprawidłowego użytkowania. Głównym czynnikiem wpływającym na zużycie sondy jest nieprawidłowa konserwacja lub jej brak. Szczególną uwagę należy zwrócić na przecieranie lub czyszczenie nieprawidłowymi materiałami, które mogą porysować lub zmatowić sondę, utrzymywanie odpowiedniej wilgotności (wysychanie płynu wzorcowego), pozostawianie sondy bez przemycia po dokonaniu pomiaru silnych kwasów lub zasad itp. 

Opinie o produkcie (0)

* - Pole wymagane

Zaloguj się

Waluty

Sklep jest w trybie podglądu

Oprogramowanie sklepu TDSMeter.pl zapisuje w plikach cookies informacje na temat sesji, ostatnio oglądanych produktów, oddania głosu w ankiecie. 

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.

Sklep internetowy Shoper.pl